Lesser Forms (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Sticky at top of lists
vi: Đưa lên đầu danh sách

en: Authoring information
vi: Thông tin tác giả

en: URL path settings
vi: Thiết lập đường dẫn URL

en: Revision information
vi: Thông tin bản duyệt

en: Generate automatic URL alias
vi: Tạo đường dẫn ảo URL tự động
