Lesser Forms (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları
