Lesser Forms (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: URL path settings
bo: དྲ་གནས་སྒྲིག་འགོད

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར
