Lesser Forms (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Preview
de: Vorschau

en: Save
de: Speichern

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Sticky at top of lists
de: Oben in Listen

en: Authoring information
de: Informationen zum Autor

en: URL path settings
de: URL-Pfadeinstellungen

en: User roles
de: Benutzerrollen

en: Revision information
de: Revisionsinformation

en: Generate automatic URL alias
de: Automatischen URL-Alias erzeugen
