Lesser Forms (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: URL path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής URL

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: Revision information
el: Πληροφορίες αναθεώρησης

en: Generate automatic URL alias
el: Δημιουργία αυτόματων ψευδώνυμων διευθύνσεων URL
