Lesser Forms (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Generate automatic URL alias
he: יצירת כתובת (נתיב) URL באופן אוטומטי
