Lesser Forms (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Sticky at top of lists
ja: リスト上部に固定

en: Authoring information
ja: 投稿の情報

en: URL path settings
ja: URLエイリアスの設定

en: User roles
ja: ユーザーの役割

en: Revision information
ja: リビジョン情報

en: Generate automatic URL alias
ja: URL エイリアスを自動生成する
