Lesser Forms (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Generate automatic URL alias
lt: Automatiškai generuoti URL pervadinimus
