Lesser Forms (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija
