Lesser Forms (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Sticky at top of lists
ro: Lipicios în capul listelor

en: Authoring information
ro: Informații despre autor

en: URL path settings
ro: Opțiuni cale URL

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: Revision information
ro: Informații revizie
