Lesser Forms (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Generate automatic URL alias
sk: Vygenerovať alias URL adresy automaticky
