Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Project
af: Projek

en: Code
af: Kode

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Permission
af: Permissie
