Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Custom
am: ብጁ

en: Code
am: ኮድ

en: Permission
am: ፈቃድ
