Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Core
ast: Motor

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Code
ast: Códigu

en: Configuration
ast: Configuración
