Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Core
az: Nüvə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: By
az: Tərəfindən

en: Configuration
az: Konfiqurasiya
