Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Core
bg: Ядро

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Code
bg: Код

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Permission
bg: Разрешение
