Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Core
cy: Craidd

en: Custom
cy: Addasu

en: Code
cy: côd

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Permission
cy: Caniatâd
