Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Project
da: Projekt

en: Core
da: Kerne

en: Custom
da: Tilpasset

en: Code
da: Kode

en: By
da: Af

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Export data
da: Eksportér data

en: Permission
da: Tilladelse

en: Steps
da: Trin

en: export
da: eksportér
