Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Permission
dz: གནང་བ།
