Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Core
el: Πυρήνας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Code
el: Κωδικός

en: By
el: Από

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Permission
el: Άδεια
