Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Custom
eo: Propra

en: Code
eo: Kodo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Features
eo: Ecoj

en: Permission
eo: Permeso
