Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Project
es: Proyecto

en: Core
es: Núcleo

en: Custom
es: Personalizado

en: Code
es: Código

en: By
es: Por

en: Configuration
es: Configuración

en: Features
es: Características

en: Export data
es: Exportar datos

en: Permission
es: Permiso

en: Steps
es: Pasos

en: export
es: exportar

en: Project:
es: Proyecto:

en: Lesson
es: Lección

en: Lessons
es: Lecciones

en: Learn Drupal
es: Aprende Drupal
