Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Project
eu: Proiektua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Code
eu: Kodea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Export data
eu: Esportatu datuak

en: Permission
eu: Baimena

en: export
eu: esportatu
