Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Project
fa: پروژه

en: Core
fa: هسته

en: Custom
fa: سفارشی

en: Code
fa: کد

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Permission
fa: مجوز

en: export
fa: صدور
