Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Project
fi: Projekti

en: Core
fi: Ydin

en: Custom
fi: Oma

en: Code
fi: Koodi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Export data
fi: Vie dataa

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Steps
fi: Vaiheet

en: export
fi: lataa
