Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Project
fr: Projet

en: Core
fr: Cœur

en: Custom
fr: Personnalisé

en: By
fr: Par

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Export data
fr: Exporter les données

en: Permission
fr: Droit

en: Steps
fr: Étapes

en: export
fr: exporter

en: Lesson
fr: Leçon

en: Lessons
fr: Leçons

en: lesson
fr: Leçon
