Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Core
gl: Núcleo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Code
gl: Código

en: By
gl: Por

en: Configuration
gl: Configuración

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Export data
gl: Exportar datos

en: Permission
gl: Permiso

en: Steps
gl: Pasos

en: export
gl: exportar
