Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Project
he: פרוייקט

en: Core
he: ליבה

en: Custom
he: מותאם

en: Code
he: קוד

en: By
he: מאת

en: Configuration
he: הגדרות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Permission
he: הרשאה

en: Steps
he: צעדים

en: export
he: ייצוא

en: Project:
he: פרוייקט:
