Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Project
hr: Projekt

en: Core
hr: Jezgra

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Code
hr: Kôd

en: By
hr: Od

en: Configuration
hr: Postavke

en: Features
hr: Značajke

en: Permission
hr: Dopuštenje
