Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Project
id: Proyek

en: Core
id: Inti

en: Custom
id: Tersuai

en: Code
id: Kode

en: By
id: Oleh

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Features
id: Fitur

en: Permission
id: Kewenangan

en: Steps
id: Langkah-langkah
