Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Core
is: Kjarni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Code
is: Kóði

en: Permission
is: Réttindi
