Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Custom
it: Personalizzato

en: Code
it: Codice

en: By
it: Da

en: Configuration
it: Configurazione

en: Features
it: Funzionalità

en: Export data
it: Esporta dati

en: Permission
it: Permesso

en: Steps
it: Passi

en: export
it: esporta
