Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Project
ja: プロジェクト

en: Core
ja: コア

en: Custom
ja: カスタム

en: Code
ja: コード

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Features
ja: フィーチャー

en: Export data
ja: エクスポートデータ

en: Permission
ja: 権限

en: Steps
ja: ステップ

en: export
ja: エクスポート
