Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Core
jv: Inti

en: Custom
jv: Kostum

en: Code
jv: Kode

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Permission
jv: Kawenangan
