Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Code
kk: Коды

en: Permission
kk: Құқық
