Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Core
km: សំខាន់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Code
km: កូដ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Permission
km: សិទ្ធិ
