Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: Project:
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ
