Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Project
ku: پرۆژە

en: Core
ku: ناوکە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Code
ku: کۆد

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان
