Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Project
lv: Projekts

en: Core
lv: Kodols

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Code
lv: Kods

en: By
lv: Autors

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Permission
lv: Atļauja

en: Steps
lv: Soļi

en: export
lv: eksportēt
