Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Core
mr: मूळ

en: Configuration
mr: संरूपण
