Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Core
nl: Kern

en: Custom
nl: Aangepast

en: By
nl: Door

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Export data
nl: Gegevens exporteren

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Steps
nl: Stappen

en: export
nl: exporteer

en: Lesson
nl: Les

en: Copy the export text and paste it into another myobj using the import function.
nl: Kopieer de exporttekst en plak het in een ander 'myobj' met behulp van de importfunctie.
