Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Code
nn: Kode

en: Configuration
nn: Oppsett
