Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Project
pl: Projekt

en: Core
pl: Rdzeń

en: Custom
pl: Własne

en: Code
pl: Kod

en: By
pl: Przez

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Export data
pl: Eksport danych

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: export
pl: eksportuj
