Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Configuration
ps: سازول

en: Permission
ps: اجازه
