Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Project
pt: Projecto

en: Core
pt: Núcleo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Code
pt: Código

en: By
pt: Por

en: Configuration
pt: Configuração

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Export data
pt: Exportar dados

en: Permission
pt: Permissão

en: Steps
pt: Passos

en: export
pt: exportar
