Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Project
ro: Proiect

en: Core
ro: Nucleu

en: Custom
ro: Personalizat

en: Code
ro: Cod

en: By
ro: De

en: Configuration
ro: Configurație

en: Features
ro: Caracteristici

en: Permission
ro: Permisiune

en: Steps
ro: Pași
