Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Project
ru: Проект

en: Core
ru: Ядро

en: Custom
ru: Собственная

en: Code
ru: Код

en: By
ru: Автор:

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Features
ru: Особенности

en: Export data
ru: Экспортированные данные

en: Permission
ru: Право доступа

en: Steps
ru: Шаги

en: export
ru: экспорт

en: Project:
ru: Проект:

en: Lesson
ru: Урок

en: Lessons
ru: Уроки

en: Author.
ru: Автор.
