Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Project
sk: Projekt

en: Core
sk: Jadro

en: Custom
sk: Vlastná

en: Code
sk: Kód

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Export data
sk: Exportovať údaje

en: Permission
sk: Oprávnenie
