Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Core
sl: Jedro

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Code
sl: Koda

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Permission
sl: Dovoljenje
