Lessons (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Code
sq: Kodi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Permission
sq: Të drejta

en: export
sq: eksporto
